top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıMERIDYEN

Just Coffee Çeşitleri Yeni Ambalajlarında

Güncelleme tarihi: 16 Eki 2019

Soğuk kahve olarak Türkiye ve Yurtdışında beğeniyle tüketilen Just Coffee soğuk kahve ürünleri, daha öncesinde kullandığı 250 ml'lik ambalajlarını 200 ml olarak değiştirdi.


Bu değişim aynı zamanda ambalajın genel tasarımına ve içerik kalitesine yansıtarak, tadı ve kalitesi yeniden güncellendi. Just Coffee Soğuk Kahve Mocha ve Original (Latte) çeşitlerinin ardından yakın zamanda Vanilya Ise Coffee çeşide eklenerek ürün ailesini tamamladı.


Just Coffee Ice Coffee çeşitleri 200 ml'lik ambalajlarda.

Genelde, soğuk kahveden beklenilenin aksine, uzun geliştirme süreçleri sonucu Just Coffee markası ulusal ve uluslararası pazarda, pazarın lideri konumundaki uluslararası markalarla kalite olarak rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmiştir.

Original Ice Coffee

Üyeler birbirlerini takip edebilirler ve takip edilebilirler, birbirlerinin profillerini kontrol edebilirler, insanların ne beğendiklerini görebilirler ve yorumlar hakkında bildirim alabilirler.

Bir çok markanın uyguladığı hazır formülasyonlar yerine, tüketici odaklı yaklaşımıyla öne çıkan Meridyen Gıda hedef pazardaki tüketicileri ile birlikte yaptıkları tadım araştırmalarını en iyi şekilde değerlendirerek kendine has bir ürünü ortaya çıkarmıştır. Just Coffee Ise Coffee (Soğuk Kahve) çeşitleri Mocha, Original, Vanilla çeşitleriyle tüketicisine en iyi kaliteyi sürekli sunmak için çalışmalarına devam ediyor.


Soğuk kahve çeşitlerimizin kendine has kokusu ve tadı ile rakiplerinden ayrılarak, öne çıkmasını sağlıyor.


185 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page