top of page

DARK CAFE SOĞUK KAHVE ÇEŞİTLERİ

DARK CAFE ICE COFFEE
DARK CAFE ICE COFFEE
DARK CAFE ICE COFFEE
DARK CAFE ICE COFFEE
darkcafefam05

Türkiye ve Dünya'ya taşıdığımız tümüyle Meridyen Gıda tesislerinden geliştirilen, kendi araştırma ekibimizle sonuçlandırdığımız çok özel bir tad. Soğuk kahve kategorisinde ülke sınırlarının dışında özel bir tüketici kitlesine ulaşarak kendinden söz ettiren bir ürüne dönüştü. Sağlık önceliğimiz, bu sağlık tüketicilerimizin hassasiyetleri olunca her şeyin önüne geçen bir anlayışa dönüşür.Bunun için içine koyduklarımızdan emin, lezzetini her gün keyifle tükettiğimiz bir ürüne dönüşmesi hepimizin en büyük sevinçlerinden biri olmuştur.

Üretim hattındaki özel otoklavlar, sürekli inceleme ve takip altında bulunan karışımlar, gıda mühendislerimizin titiz çalışmalarıyla lezzet çizgimiz koruma altında, değişmeden tüketicilerimizle ulaşmaktadır.

Latte.png
Vanilla.png
mocha.png
darkcafeblack.jpg
darkcafemachiato.jpg
  • Facebook
  • Instagram

İçeriğinde bulunan özel ham maddeler ve eşsiz bileşenleriyle özel bir ürün olan soğuk kahvelerimiz içinde yüksek oranda süt bulunmaktadır. Kahvenin sütle buluşması özel oranlarla sağladıktan sonra, kahveye eşlik eden sütün lezzetiyle damaklarda alışkanlık yaratacak bir lezzete ulaştık.

Bu lezzeti tüketicilerimizle paylaşarak Vanilla, Mocha, Latte, Black, Macchiato artan tüketici kitlesiyle soğuk kahve çizgisinde haklı bir başarıya ulaştık.

Ürünlerimizin altında Meridyen Gıda’nın değişmez ilkeleriyle güçlendirilen imzası bulunmaktadır. Lezzet sırrı emeklerimizde, harcadığımız zamanda saklıdır. 

Bize mutluluk, size eşsiz lezzetin anını çıkarmak kalıyor.

MOCHA

Bunu istediğiniz gibi özelleştirin. Görüntüler, bağlantılar ve metin ekleyin veya koleksiyonunuzdan verilere bağlayın.

dcslayt01.jpg
LATTE

Bunu istediğiniz gibi özelleştirin. Görüntüler, bağlantılar ve metin ekleyin veya koleksiyonunuzdan verilere bağlayın.

dcslayt02.jpg
VANILLA

Herkesin mutlulukla tükettiği, eşsiz kokusu ve tadıyla yazın ve kışın tüketebileceğiniz Vanilla Ice Coffee sizin için hazırlandı. Zengin kokusu, ferahlatıcı tadıyla çok seveceksiniz.

dcslayt03.jpg
MACCHIATO

Her anınızda, her yudumunda zengin karamel tadının kahve ile dansına tanık olacaksınız. Ferahlatıcı özel bir tadı olan bu soğuk kahve sizin için hazırlandı. Özel kahve çekirdeklerinin bir araya getirilmesi hazırlanan kahvesi, süt ve karamel ile zenginleştirildi. Yaz ve kış döneminde keyifle tüketebilirsiniz.

machiatopr.jpg
BLACK

Kahve tutkunları için özel hazırlandı. Özel demleme yöntemiyle, soğuk ve uzun süreli demlendirilmiştir. Şekersiz ve sadece olarak hazırlandı, kahvenin gerçek tadını son yudumuna kadar tadını çıkartarak içebilirsiniz.

blackpr.jpg
bottom of page