DARK CAFE SOĞUK KAHVE ÇEŞİTLERİ

GERÇEK KAHVE
dcslayt02
dcslayt02
dcslayt03
MOCHA

Türkiye ve Dünya'ya taşıdığımız tümüyle Meridyen Gıda tesislerinden geliştirilen, kendi araştırma ekibimizle sonuçlandırdığımız çok özel bir tad. Soğuk kahve kategorisinde ülke sınırlarının dışında özel bir tüketici kitlesine ulaşarak kendinden söz ettiren bir ürüne dönüştü. Sağlık önceliğimiz, bu sağlık tüketicilerimizin hassasiyetleri olunca her şeyin önüne geçen bir anlayışa dönüşür.Bunun için içine koyduklarımızdan emin, lezzetini her gün keyifle tükettiğimiz bir ürüne dönüşmesi hepimizin en büyük sevinçlerinden biri olmuştur.

Üretim hattındaki özel otoklavlar, sürekli inceleme ve takip altında bulunan karışımlar, gıda mühendislerimizin titiz çalışmalarıyla lezzet çizgimiz koruma altında, değişmeden tüketicilerimizle ulaşmaktadır.

İçeriğinde bulunan özel ham maddeler ve eşsiz bileşenleriyle özel bir ürün olan soğuk kahvelerimiz içinde yüksek oranda süt bulunmaktadır. Kahvenin sütle buluşması özel oranlarla sağladıktan sonra, kahveye eşlik eden sütün lezzetiyle damaklarda alışkanlık yaratacak bir lezzete ulaştık.

Bu lezzeti tüketicilerimizle paylaşarak Vanilla, Mocha, Original ve son ürünümüz Black çeşitleriyle, artan tüketici kitlesiyle soğuk kahve çizgisinde haklı bir başarıya ulaştık.

Ürünlerimizin altında Meridyen Gıda’nın değişmez ilkeleriyle güçlendirilen imzası bulunmaktadır. Lezzet sırrı emeklerimizde, harcadığımız zamanda saklıdır. 

Bize mutluluk, size eşsiz lezzetin anını çıkarmak kalıyor.

Latte.png
Vanilla.png
mocha.png
  • Facebook
  • Instagram
MOCHA

Bunu istediğiniz gibi özelleştirin. Görüntüler, bağlantılar ve metin ekleyin veya koleksiyonunuzdan verilere bağlayın.

dcslayt01.jpg
LATTE

Bunu istediğiniz gibi özelleştirin. Görüntüler, bağlantılar ve metin ekleyin veya koleksiyonunuzdan verilere bağlayın.

VANILLA

Vanilla kahve hakkında metin.

dcslayt03.jpg