top of page

JUST COFFEE SOĞUK KAHVE ÇEŞİTLERİ

JUST COFFEE ICE ORIGINAL
JUST COFFEE ICE
JUST COFFEE ICE
JUST COFFEE ICE

Soğuk kahve kategorisinde bir birinin benzeri ürünler içinde olmaktansa, çok özel bir ürün hazırlamak istedik. Tümüyle kendi araştırma ekibimizle geliştirdiğimiz çok özel bir tad. Soğuk kahve kategorisinde ülke sınırlarının dışında özel bir tüketici kitlesine ulaşarak kendinden söz ettiren bir ürüne dönüştü. Sağlık önceliğimiz, bu sağlık tüketicilerimizin hassasiyetleri olunca her şeyin önüne geçen bir anlayışa dönüşür.Bunun için içine koyduklarımızdan emin, lezzetini her gün keyifle tükettiğimiz bir ürüne dönüşmesi hepimizin en büyük sevinçlerinden biri olmuştur.

Üretim hattındaki özel otoklavlar, sürekli inceleme ve takip altında bulunan karışımlar, gıda mühendislerimizin titiz çalışmalarıyla lezzet çizgimiz koruma altında, değişmeden tüketicilerimizle ulaşmaktadır.

İçeriğinde bulunan özel ham maddeler ve eşsiz bileşenleriyle özel bir ürün olan soğuk kahvelerimiz içinde yüksek oranda süt bulunmaktadır. Kahvenin sütle buluşması özel oranlarla sağladıktan sonra, kahveye eşlik eden sütün lezzetiyle damaklarda alışkanlık yaratacak bir lezzete ulaştık.

Mocha severlere kahvenin çikolatayla eşsiz birlikteliğini sunduk. Dengeyi sevenlere, klasik soğuk kahve Original (Latte) hazırladık. Kahvelerimizi yazın soğuk içerken, kışın özel bir kapta ısıtarak sıcak içmenin keyfini devam ettirebilirsiniz. Soğuk Kahve’lerimizi ister soğuk, ister sıcak tüketebilirsiniz. Her ikisinin lezzeti bambaşka.

Bu lezzeti tüketicilerimizle paylaşarak Mocha, Original çeşitleriyle, artan tüketici kitlesiyle soğuk kahve çizgisinde haklı bir başarıya ulaştık.

Ürünlerimizin altında Meridyen Gıda’nın değişmez ilkeleriyle güçlendirilen imzası bulunmaktadır. Lezzet sırrı emeklerimizde, harcadığımız zamanda saklıdır. 

Bize mutluluk, size eşsiz lezzetin anını çıkarmak kalıyor.

Just Coffee İç, Mutlu Ol!

Just Coffee Mocha.png
Just Coffee Original.png
  • Facebook
  • Instagram
MOCHA

Kahve oranının daha yüksek olduğu, günün her saatinde tüketebileceğiniz sütlü kahve.

jcmochanew.jpg
ORIGINAL

Kahvenin süt ile en iyi oranına sahip, bol sütlü kahveyi günün her saatinde tüketebilirsiniz.

jcmochaneworiginal.jpg
bottom of page